undefined

ISTORIJA IR MISIJA

Jau 38 metai – geriausia apsauga nuo rūdžių!

1986 m. keletas patyrusių automobilių ekspertų ir chemijos pramonės specialistų susibūrė į komandą, kurios užsibrėžtas tikslą buvo iš esmės pakeisti apsaugos nuo rūdžių priemonių rinką. Šių profesionalų įsteigtos bendrovės sėkmės pamatai grindžiami geriausiu rinkoje antikoroziniu produktu, puikiu klientų aptarnavimu bei lanksčiomis ir patogiomis sąlygomis savo partneriams. Ši kompanija jau trisdešimt metų yra žinoma KROWN vardu.

KROWN – tai unikali Kanados kapitalo valdoma bendrovė, dirbanti automobilių priežiūros paslaugų ir automobilių priežiūros priemonių srityje. Kiekviena KROWN atstovybė – tai įmonė, turinti savininką, o tai padeda užtikrinti, jog įmonės, kuriose apsilanko mūsų klientas, teikia ne tik kokybiškiausią apsaugos nuo rūdžių paslaugą, bet ir geriausią klientų aptarnavimo kokybę. Jau 38 metai KROWN antikorozinio padengimo paslauga leidžia mūsų klientams taupyti pinigus, nes automobiliai jiems tarnauja ilgiau.

Kodėl KROWN?

KROWN teikia aukščiausios kokybės apsaugos nuo rūdžių paslaugą. KROWN padeda prailginti jūsų automobilio naudojimo laiką, sumažina priežiūros sąnaudas ir tuo pačiu padidina transporto priemonės vertę. O tai leidžia automobilių savininkams ne tik sutaupyti pinigų, bet ir suteikia ramybę, nes jie žino, kad jų transporto priemonė yra saugesnė ir estetiškai gražiai atrodo. Techninis personalas yra sertifikuojamas kasmet. Tarptautinis daugiau nei 400 atstovų tinklas bei automobilių priežiūros priemonių ir paslaugų turtingas asortimentas pavertė KROWN geriausia pasaulyje bendrove, kuriančia apsaugą nuo rūdžių.


Moksliniai tyrimai

Inovatyvūs produktai atšiauriam klimatui.
Daugiametė patirtis bei pasišventusi mokslininkų komanda leido KROWN sujungti inovacijas bei patobulinimus ir tokiu būdu sukurti geriausią pasaulyje apsaugos nuo rūdžių priemonę. KROWN produktai – tai tikras inovacijų šuolis antikorozinių dangų srityje. KROWN savo gaminius testavo ir sukūrė, pritaikydami juos ypač atšiauriam ir drėgnam Kanados bei rytinės JAV pakrantės klimatui, todėl šie produktai puikiai apsaugo nuo didelės drėgmės, nuolatinio ėdrių metalui kelio druskų poveikio bei pažeidimų, kuriuos automobilio detalės patiria, nuolat susidurdamos su kelio purvu ir akmenimis. KROWN inžinieriai ir chemikai dirba, bandydami numatyti visas galimas rūdijimo, druskų poveikio ir valymo problemas. Tai leidžia jiems sukurti tokius gaminius kaip Salt Eliminator bei kitas priemones, kurių poveikis yra efektyvus ir greitas.

Pagrindinė KROWN misija – padėti klientams taupyti pinigus, suteikti jiems geriausius produktus, paslaugas ir garantijas. KROWN ir toliau deda daugybę pastangų tam, kad sukurtų aplinkai saugius ir draugiškus produktus.

Canada's #1 Rust Protection

www.krown.com