Krown Lietuva
KROWN LIETUVA

Vilniaus Antikorozinis Centras
Savanorių pr. 174R., LT-03153 Vilnius

Tel.: +37064044499 | info@krown.lt
DARBO LAIKAS:
I-V: 9:00–17:00 val.
VI-VII: nedirbame.


Visi Krown klientai nuo 2019.07.01 iki 2020.04.30 atlikę automobilio antikorozinį padengimą Vilniaus KROWN centre dalyvauja žaidime, kurio pagridinis prizas Harley-Davidson Lietuva SPORTSTER IRON 883 motociklas! Žaidime dalyvauja klientai, kurie atsiskaito už paslaugas pagal nurodytą kainoraštį (kaina su PVM). >> Žaidimo taisyklės! << 

undefined

KROWN teikia aukščiausios kokybės automobilių antikorozinio padengimo paslaugas Lietuvoje. 2013 m. Vilniuje atidarytas specializuotas KROWN antikorozinis centras, kuriame savo automobilius jau spėjo apsaugoti virš tūkstančio vairuotojų. Per pastaruosius metus klientai ir automobilių remonto srities ekspertai teigiamai įvertino KROWN teikiamų paslaugų ir parduodamos produkcijos kokybę, todėl šiandien Lietuvoje veikia devyni oficialūs antikorozinio padengimo centrai: VilniujeKlaipėdojeŠiauliuoseMarijampolėjeMažeikiuoseUtenojeUkmergėjeAlytuje ir Tauragėje. Įmonės plėtra ties tuo nesustoja – pradėtos derybos dėl naujų centrų atidarymo dar keliuose Lietuvos miestuose.

KROWN Lietuvos rinkai pristato 30 skirtingų produktų. Automobilių apsaugos ir švaros priemonės skirtos savarankiškai ir paprastai automobilių priežiūrai. Antikorozinė danga T40 Rust Protection ir druskų šalinimo priemonė Salt Eliminator yra profesionaliai naudojama pramonėje. KROWN produkcija prekiauja automobilių prekių parduotuvės visoje Lietuvoje.

KROWN antikorozinio padengimo technologija jau seniai populiari ne tik Kanadoje, bet ir šiapus Atlanto – be Lietuvos savo paslaugas ir produktus tiekia daugelyje Europos šalių: Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Norvegijoje, DanijojeSuomijoje, Estijoje, Latvijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Kaliningrade.

KROWN Lietuva antikorozinis centras kviečia visus automobilių savininkus padengti savo transporto priemones antikorozine danga T40 Rust Protection, pagal kanadiečių sukurtą ir išbandytą technologiją. Jau 32 metai KROWN antikorozinio padengimo paslauga leidžia klientams taupyti pinigus, nes automobiliai tarnauja ilgiau ir tenka rečiau juos remontuoti. Aukštesnė perpardavimo kaina, sumažėję remonto kaštai, saugesnė įranga ir ilgiau tarnaujanti transporto priemonė.