KROWN LIETUVA (Vilnius)
KROWN LIETUVA (VILNIUS)

Vilniaus Antikorozinis Centras
Savanorių pr. 174R, LT-03153

☎️ +37064044499

🌐 www.krown.lt
📧 info@krown.lt

DARBO LAIKAS:
I-V: 9:00–17:00 val.
VI-VII: nedirbame
KROWN teikia aukščiausios kokybės automobilių antikorozinio padengimo paslaugas Lietuvoje. 2013 m. Vilniuje atidarytas specializuotas KROWN antikorozinis centras, kuriame savo automobilius jau spėjo apsaugoti virš tūkstančio vairuotojų. Per pastaruosius metus klientai ir automobilių remonto srities ekspertai teigiamai įvertino KROWN teikiamų paslaugų ir parduodamos produkcijos kokybę, todėl šiandien Lietuvoje veikia aštuoni oficialūs antikorozinio padengimo centrai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Utenoje, Ukmergėje, Alytuje (lengvieji auto), Alytuje (sunkieji auto), ir Palangoje. Įmonės plėtra ties tuo nesustoja – pradėtos derybos dėl naujų centrų atidarymo dar keliuose Lietuvos miestuose.

KROWN Lietuvos rinkai pristato 30 skirtingų produktų. Automobilių apsaugos ir švaros priemonės skirtos savarankiškai ir paprastai automobilių priežiūrai. Antikorozinė danga T40 Rust Protection ir druskų šalinimo priemonė Salt Eliminator yra profesionaliai naudojama pramonėje. KROWN produkcija prekiauja automobilių prekių parduotuvės visoje Lietuvoje.

KROWN antikorozinio padengimo technologija jau seniai populiari ne tik Kanadoje, bet ir šiapus Atlanto – be Lietuvos savo paslaugas ir produktus tiekia daugelyje Europos šalių: Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Kaliningrade.

KROWN Lietuva antikorozinis centras kviečia visus automobilių savininkus padengti savo transporto priemones antikorozine danga T40 Rust Protection, pagal kanadiečių sukurtą ir išbandytą technologiją. Jau 37 metai KROWN antikorozinio padengimo paslauga leidžia klientams taupyti pinigus, nes automobiliai tarnauja ilgiau ir tenka rečiau juos remontuoti. Aukštesnė perpardavimo kaina, sumažėję remonto kaštai, saugesnė įranga ir ilgiau tarnaujanti transporto priemonė.

KROWN – APSAUGO, IŠLAIKO, TAUPO!

www.krown.lt

www.krowneshop.lt

www.krownindustrija.lt

www.krown.com

www.krowneurope.com

www.krown.ruKROWN LIETUVA (Kaunas)
KROWN LIETUVA (KAUNAS)

Kauno Antikorozinis Centras
B. Brazdžionio g. 25A, LT-48184

☎️ +37060044770

🌐 www.krown.lt
📧 kaunas@krown.lt

DARBO LAIKAS:
I-V: 9:00–18:00 val.
VI-VII: nedirbame


undefined


KROWN KAUNAS antikorozinį centrą rasite moderniame „Stockholm“ projekto pastate įsikūrusiame sankryžoje tarp Kauno Vakarinio aplinkkelio ir A5 magistralinio kelio, („Via Baltica“ magistralės dalis), šiaurėje jungiančio su Islandijos plentu – A1 magistraliniu keliu. Adresas: B. Brazdžionio g. 25A, Kaunas LT-48184Solorina (Klaipėda)
SOLORINA (KLAIPĖDA)

Tilžės g. 62, LT-91108, Klaipėda

solorina.lt/antikorozinis-centras

🌐 info@solorina.lt

Išankstinė registracija:  

☎️ +370 46 397151

DARBO LAIKAS:
I-V: 9:00–18:00 val.
I-VII: nedirbame


undefined

Bendra Lietuvos ir Švedijos įmonė „Solorina“ veiklą pradėjo 1972 metais. Remontuojame visų markių automobilius. Atliekame techninį aptarnavimą, agregatų remontą, kėbulų remontą bei dažymą, plauname automobilių išorę ir variklius, valome salonus bei nuomojame automobilius. Remontuodami automobilius pastebėjome, kokį poveikį automobiliams daro Lietuvos keliuose barstoma druska. Net ir naujiems automobiliams, kurie nepadengti papildoma antikorozine danga, po 2-3 metų automobilio dugne atsiranda rūdžių. Todėl nusprendėme savo paslaugų asortimentą papildyti antikorozinio padengimo paslauga ir tam pasirinkome KROWN technologiją. Šią paslaugą atliekame greitai, po jos nereikia automobilio džiovinti, todėl sutaupomas kliento laikas. Be to, KROWN antikorozinis padengimas sustabdo rūdijimo procesą ir senesniuose, rūdžių jau pažeistuose automobiliuose. Garantuojame, kad visi išbandę mūsų specialistų teikiamą KROWN antikorozinį padengimą, dar ilgai džiaugsis puikiai tarnaujančiais savo automobiliais.Švaros Misija (Marijampolė)
ŠVAROS MISIJA (MARIJAMPOLĖ)

Automobilių Švaros Centras 
Sasnavos g. 68, Marijampolė

☎️ +37065620017

📧 info@svarosmisija.lt
🌐 www.svarosmisija.lt

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00–19:00 val.
VI-VII: nedirbame


undefined

Mes – tai įmonė ŠVAROS MISIJA, įsikūrusi 1997 m. Mūsų veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrėme stiprią atsakingų specialistų komandą, taikome efektyviausias valymo bei plovimo priemones ir technologijas. Akcentuojant automobilio valymo paslaugas, pas mus yra atliekamas automobilio plovimas darbas rankiniu būdu, sausas ir cheminis salono valymas, automobilio kėbulo šlifavimas, poliravimas ir vaškavimas. Taip pat, atliekamas variklio plovimas ir antikorozinis padengimas pagal KROWN technologiją. Pasirinkome teikti antikorozinio padengimo paslaugą, nes matome perspektyvą šios paslaugos Lietuvoje. Oro sąlygos nėra pačios dėkingiausios eksploatuoti automobilius be papildomos apsaugos nuo korozijos, o ir Lietuvoje žmonės atsakingai žiūri į savo turtą. Todėl mūsų tikslas yra padėti klientui apsaugoti automobilį bei išlaikyti jį švarų. Mūsų komandos kvalifikuoti specialistai užtikrins, kad kliento automobilis išvažiuos iš mūsų centro švarus bei 100% apsaugotas nuo korozijos su KROWN teikiama apsauga.AutoKampas (Utena)
AUTOKAMPAS (UTENA)

Krown Utena Antikorozinis
Garažų g. 4, LT-28139 Utena

☎️ +37068339399 

📧 autokampas@gmail.com
🌐 facebook.com/autokampas

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00-18:00 val.
VI: 8:00-17:00 val.
VI-VII: nedirbame


undefinedLANŽERONAS (Ukmergė)
LANŽERONAS (UKMERGĖ)

Vinco Kudirkos g. 4 Ukmergė

☎️ +37069085395

📧 lanzeronass@gmail.com 
🌐 www.lanzeronas.lt

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00 - 17:00 val.
VI-VII: nedirbame.


undefined

Svarbiausia Lanžeronas autoserviso darbuotojų komandos užduotis - atlikti automobilio aptarnavimo bei remonto darbus taip, kad klientas liktų patenkintas ir norėtų atvykti vėl, kai ateis laikas kitam automobilio aptarnavimui ar remontui. Autoserviso kolektyvas - kvalifikuotų, darbščių, motyvuotų specialistų komanda, pasiruošusi greitai ir atsakingai išspręsti kliento automobilio problemas. Vieni darbuotojai specializuojasi kėbulinių darbų remonte, kiti - paruošimo dažymui darbuose, treti pakabų remonte ir pan. Darbuotojai specializuojasi ir plečia savo žinias koncentruotai, tad klientai gali būti užtikrinti, kad darbus atliks tam darbui labiausiai tinkamas ir kvalifikuotas darbuotojas.Lengvųjų Automobilių Antikorozinis Centras
LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ANTIKOROZINIS CENTRAS

PIETŲ TRANSPORTAS (ALYTUS)

Naujoji g. 27A, Alytus LT-62175

☎️ +37062222228

🌐 facebook.com/pietutransportas
📧 p.transportas@gmail.com

DARBO LAIKAS:
I-V: 9:00 - 18:00 val.


undefinedSunkiosios Technikos Antikorozinis Centras
SUNKIOSIOS TECHNIKOS ANTIKOROZINIS CENTRAS

VIVATRANS, UAB (ALYTUS)

Naujoji g. 27A, LT-62175 Alytus

☎️ +37064099733

🌐 www.vivatrans.lt

DARBO LAIKAS:
I-VI: 8:00 - 17:00 val.undefinedundefined

www.instagram.com/krown_vivatrans

https://vivatrans.ltFerax (Palanga)
FERAX (PALANGA)

Antikorozinis Centras

Vėjų g. 14, LT-00147 Palanga

☎️ +37064994785

www.facebook.com/krownpalanga

www.instagram.com/krownpalanga

📧 krownpalanga@gmail.com

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00 - 17:00 val.
VI-VII: nedirbame.undefined