undefined 

ŠVARUS NUO BAKTERIJŲ APSAUGOTAS AUTOMOBILIO SALONAS!

Ozonavimas yra naudojamas automobilio viduje ir interjero sterilizavimui.

Mes naudojame ozono dujas, kad ozono molekulės galėtų patekti į automobilio ventiliacijos sistemą, ertmes po sėdyne, apmušalais ir į kitas sunkiai pasiekiamas vietas, kurios gali skleisti nemalonų kvapą.

Ozonavimas padeda panaikinti visus nemalonius kvapus, tokius kaip dūmų, tabako, pelėsio, grybelio, dulkių, plastiko, chemikalų, gyvūnų, šlapimo ir maisto kvapas. Papildomai, ozonas nužudo alergenus, dulkių erkutes ir bakterijas. Oras yra išvalomas iš jo pašalinant pavojingus organinius junginius.

Ozonavimą galima naudoti automobiliuose, viešajame transporte (taksi, autobusuose, troleibusuose ir lėktuvuose).

Viešajam transportui ypač reikalingas valymas, sterilizavimas ir ozonavimas. Šiose srityse nepavyksta išvengti nemažo kiekio kenksmingų bakterijų susikaupimo. Ten neretai būna daug nemalonių kvapų ir netgi ligų sukėlėjų.

Apie ozonavimą rekomenduojama pagalvoti jeigu susidūrėte su patogenais arba jeigu automobiliu teko gabenti infekuotą asmenį. Tokiu atveju reikia sterilizuoti automobilio paviršių ir išvalyti jame esantį orą.

Oro ozonavimo metu, ozono dujos sunaikina visus žinomus patogeniškus mikroorganizmus. Mokslininkai įrodė, kad gamtoje nėra ozonui atsparaus mikrobo arba viruso. Mikrolygyje ozono molekulės prisijungia prie kenksmingų medžiagų ir jas sunaikina, o taip pat tapdamos deguonimi suyra ir pačios. Tai įvyksta per kelias sekundes. Ozonas sunaikina 100% žarnyno lazdelių, nugali 95% stafilokokų, pašalina 99.9% baltųjų ir auksinių stafilokokų ir nužudo 99% influenza ir corona virusų (įskaitant COVID-19, SARS ir kitus).

Kadangi oras, kuriuo kvėpuojate jūs, jūsų mylimieji ir vaikai yra ypač svarbus, ozonavimo procesą rekomenduojama atlikti kartą per metus.

KROWN UAB nusprendė reaguoti į padidėjusią paklausą ir todėl Vilniuje atvyks atlikti ozonavimo paslaugas. Prireikus, taip pat esame pasiruošę vykit ir į užmiestį.  

undefined

Ozonavimo prietaisas pritvirtinamas automobilyje arba kambaryje ir darbiniu režimu veikia 7-10 minučių. Tada yra išjungiamas, po išjungimo patalpa turi būti laikoma uždaryta apie 15 minučių. Prireikus, procesas kartojamas. Po to, visos automobilio arba kambario durys atidaromos ir interjeras išvėdinamas.

Visas procesas trunka apie 30-45 minučių.

Ozonavimo metu ozono dujos sunaikina visus patogeniškus mikroorganizmus.

Darbas yra greitas ir efektyvus.

* Į tai įeina objekto interjero ventiliavimas. Užbaigus procesą, kelias dienas gali laikytis nestiprus ozonavimo kvapas. Esant pakankamai ventiliacijai, kvapas neužilgo išnyks.

Ozonavimo metu patalpoje negali būti žmonių arba gyvūnų. Svarbu žinoti, kad ozono molekulės yra kenksmingos organizmui (įskaitant žmones ir naminius gyvūnus). Tiesioginio ozono (aktyvaus ozono) įkvėpimas šio proceso metu jūsų kūne gali sukelti tokią pačią reakciją, kokią sukelia automobilyje arba patalpose esančiuose virusuose arba bakterijų ląstelėse. Gali pasireikšti tokie simptomai kaip kvėpavimo takų sudirginimas, kosulys ar kvėpavimo sunkumas. Po ozonavimo, automobilį reikia išvėdinti. Automobiliu galima greičiau pavažiuoti, kad greičiau pasišalintų po ozonavimo likę kvapai. Papildomai išvėdinti galite naudodami oro kondicionierių arba palaikydami atidarytus langus. Labai rekomenduojame vengti naudoti automobilį iš karto po ozonavimo arba neišvėdinus.

undefined